Kaart De Slag om de Ardennen hier te bestellen
De kaart “De Slag om de Ardennen” is nu verkrijgbaar voor 5 euro bij de VVV-kantoren, het Museum van de Slag om de Ardennen (La Roche-en-Ardenne) en het Manhay History 44 Museum (Grandmenil)!
Deze topografische kaart (1:200 000) is het resultaat van een samenwerking met ons Maison du Tourisme en is beschikbaar in vier talen (FR–NL–EN–D). Ze geeft een algemeen overzicht van de slag, de opmars van de strijdkrachten, ongeveer 500 herdenkingsplaatsen (musea, begraafplaatsen, enz.) met gedetailleerde zoomfuncties en een index voor de Belgische Ardennen en Luxemburg.
Op de andere kant vindt u 6 plattegronden van de verschillende fasen van de slag, 7 thematische routes en tal van praktische informatie (musea, informatiepunten, herdenkingswandelingen, begraafplaatsen).
Te bestellen via de e-shop: https://www.coeurdelardenne.be/nl/product/de-slag-om-de-ardennen