Terug

Toeristische Tramway van de Aisne (TTA)

Erezée

Neem je kinderen mee voor een tochtje door het hart van de Ardense natuur! Beleef de tramway op de manier zoals je grootouders het vroeger ook beleefden.

Een nostalgisch gevoel bekruipt de passagier die aan boord gaat voor een reis in een ander tijdperk. Op weg voor een traject door inspirerende en fascinerende landschappen! De "Tramway Touristique de l’Aisne" benut een stuk van de authentieke Ardense buurttramlijn (de vroegere secundaire spoorlijn). De tram vertrekt aan het station, dat voorzien is van alle moderne comfort, een cafetaria, een klein museum en enkele authentieke trams van soms meer dan een eeuw oud. Hij voert je door stukjes ongerepte natuur waarop de tijd geen vat lijkt te hebben. De tram spoort voor een groot deel langs de Aisne en laat je de typische Ardense fauna en flora ontdekken.

Beperkingen :

Huisdieren niet toegelaten, Huisdieren toegelaten

Home :

Onthaal in het Frans, Onthaal in het Nederlands, Onthaal in het Engels, Onthaal in het Duits

Ontdekkingscentrum :

Erezée

Voorzieningen :

Busparking, Parking, Wifi, Cafetaria

Betalingswijze :

  • Maestro
  • Bancontact
  • Visa
  • American Express
  • MasterCard

Activiteit voor individuele personen

Aan boord van de Toeristische Tramway van de Aisne (TTA)

Vanaf 1ste september 2022 :Verkeer elke zaterdag:14:00 uur: Familietram: Erezée – Forge (1 uur heen en terug) 5€15.30 uur: Col de Lamorménil tram: Erezée – Lamormenil(2 uur heen en terug) (*) 10€(*) tijdelijk beperkt tot Dochamps in geval van ongunstige weersomstandigheden, kan worden beperkt tot Forge (sterke helling van de lijn)
Duur van de activiteit :60Min

Diensten

Rondleiding op afspraak
Rondleiding FR
Rondleiding NL

CIRKWI

Formulier bevestigt op :2022

Openingsuren

Activiteit voor groepen

Ritje met de tram en bezoek aan het museum

De Toeristische Tramway van de Aisne (TTA) van Erezee neemt u mee op ontdekkingsreis door de vallei van de Aisne op de wijze waarop onze overgrootouders reisden. Het spoor loopt over de authentieke Ardense buurtspoorlijn die voor een groot deel de Aisne rivier volgt. Nieuwe restauratiewagen. Een bezoek (vrij) aan het museum vervolledigt het ritje met de tram.
Duur van de activiteit :50Min

Home

Onthaal in het Frans, Onthaal in het Nederlands

Capaciteit

Groep min. pers. :20
Groep max. pers. :80

Diensten

Rondleiding FR
Rondleiding NL

CIRKWI

Formulier bevestigt op :2021

Rondleiding in het museum

Andere mogelijkheid: vrij bezoek gratis.
Duur van de activiteit :+/-60 Min

Home

Onthaal in het Frans, Onthaal in het Nederlands

Capaciteit

Groep max. pers. :60

Diensten

Rondleiding op afspraak
Rondleiding FR
Rondleiding NL

CIRKWI

Formulier bevestigt op :2021

Home

Onthaal in het Frans

Diensten

Rondleiding FR
Rondleiding NL

CIRKWI

Formulier bevestigt op :2021
moteur de recherche Caravelis - informations touristiques SITA